Zaterdag 13 Maart
- 8chthuizen ranking - single - inschrijven tot 19.30 uur in vv FIOS te Achthuizen
Zaterdag 13 Maart - Peppie & Kokkie Ranking  Inschrijven tot 19.00 uur in café The New Dutch te Ridderkerk
Zondag 14 Maart
- The New Dutch Ranking - Inschrijven tot 13:00 uur in café The New Dutch te Ridderkerk
vrijdag, 12 maart 2010
Cor Ernst zegeviert in café “van ouds” Havenzicht.
maandag, 08 februari 2010 08:57    PDF Afdrukken E-mail
cor_jolandaOndanks het feit dat er nog aardig wat dartsfanaten in Veldhoven achtergebleven waren voor de finaledag aldaar verschenen er toch 62 dames en heren aan de wedstrijdtafel te Ridderkerk om zich in te schrijven voor het 2e Havenzicht rankingtoernooi van 2010. Voorwaar weer een mooi aantal deelnemers met daaronder de nodige favorieten voor de eindzege. Gezien het feit dat de spelers qua nivo ook steeds meer naar elkaar toe groeien ziet men ook steeds meer mooie en spannende partijen.

Auke Reinders, volgens eigen zeggen niet geheel fit, begon de dag met een 3-2 zege op Ronald Visser. Cor Ernst kende in zijn eerste partij geen mededogen met Jolanda Westdijk en maakte een 3-0.


Elvin Geerlof speelde met 3-1 Johan v.d. Spoel de verliezerronde in terwijl Eva Sullivan Vincent "mr Bling Bling" v.d. Boogaert met 3-2 het nakijken gaf. Michael v. Dijk startte de dag met een 3-0 zege op Ardy Jongenelen en "The Turtle" liet geen leg liggen tegen Erik Schouten. Ook Jan Karel begon de dag met een 3-0 zege, Emiel van Toledo was het slachtoffer. Ook Dennis de Winter, Arjan Versendaal, Mike de Kruijff, Ben Michels, Ruud Schipper en Peter v.d. Linden begonnen de dag zonder legverlies en kandidaten voor de eindzege waren er nog te over.

In de 2e ronde ging de meeste aandacht toch uit naar de partij tussen Monique en Gerrit Geelen. De meeste toeschouwers kozen in deze partij toch de kant van Gerrit die dan ook liet zien wie er aan het dartbord de baas is in huize Geelen, geen leg liet hij liggen voor Monique. Auke Reinders had het ook deze ronde niet gemakkelijk maar ook tegen Hennie Ruppert bleef hij met 3-2 aan de goed kant van de score. Rob Baan liet in zijn partij tegen Ron Simonis een 114 finish noteren en droeg er met 3-2 zorg voor dat Ron weer vroegtijdig naar huis kon. Chiel Schouten kon zijn geluk deze dag niet op, nadat hij met 3-1 verloor van Cor (Cor finishte nu wel vanaf 80), mocht hij een 3-2 partij tussen Mark v. Manen en Danny Confurius schrijven. Jan Karel, Dennis de Winter, Ruud Schipper en Peter v.d. Linden lieten ook in hun 2e partij een 3-0 zege noteren. Mike de Kruijff, koploper op de RDO ranking, redde het echter niet tegen Johnny Monte. Om de RD verslaggever te citeren: "Johnny werkte ongehoord hard voor een Antilliaan" en kreeg met een 3-2 zege ook loon naar werken. Elvin Geerlof kwam met de schrik vrij tegen Eva Sullivan, met 3-2 plaatste hij zich voor de volgende ronde maar had daar o.a. wel een maximum score en een 144 finish voor nodig.

Inmiddels was de laatste zestien bereikt en trok Auke Reinders voor de derde maal met 3-2 aan het langste eind, ditmaal mocht Martin Helleman aan het schrijfbord plaatsnemen. Ger Verroen beëindigde met 3-1 de opmars van Rob Baan en Michael van Dijk zorgde er voor dat het toernooi niet onnodig lang zou gaan duren, met 3-1 werd Mark v. Manen uitgeschakeld. Elvin Geerlof moest ook nu weer vol aan de bak maar tweemaal een 180 score en een 131 finish tegen was toch te veel voor hem en Cor Ernst ging verder. Anne Schaap liet tegen Jan Karel zien wat de belangrijke vakken zijn, de dubbels, en daar kende Jan in deze partij de nodige problemen mee wat Anne een 3-2 zege opleverde. Johnny Monte versloeg ondertussen Gerrit Geelen terwijl Ruud Schipper met 3-2 te sterk bleek voor Peter v.d. Linden. Dennis de Winter liet als enige een 3-0 noteren, Jan Snel was het lijdend onderwerp.

In de kwartfinale was Auke dan op dreef gekomen en hij speelde dan ook een 3-0 tegen Ger Verroen. Ook Cor Ernst maakte 3-0 waarna Michael v. Dijk zijn darts toch even wat minder vond. Voor Anne Schaap was dit ook het eindpunt, Dennis de Winter was met 3-1 te sterk. Johnny Monte gaf ook in deze ronde weer alles maar kon toch niet voorkomen dat Ruud Schipper zich met 3-2 voor de halve finale plaatste.

In de halve finale mocht Auke Reinders aantreden tegen Cor Ernst en ook ditmaal bereikte Auke als eerste de 3-2, jammer voor hem was alleen dat hij vervolgens geen kans meer kreeg om een 4e leg te pakken zodat Cor zich alsnog met 4-3 voor de finale plaatste. De andere finalist werd Dennis de Winter die een 161 finish liet noteren en Ruud Schipper met 4-0 aan het schrijfbord liet plaatsnemen. In de finale dus Cor versus Dennis, koploper RD ranking versus koploper HDO ranking oftewel een mooie partij gewaarborgd. De toeschouwers kregen ook waar voor hun geld, hoewel het er aanvankelijk naar uitzag dat Cor naar een rappe zege ging, hij kwam 3-1 voor, trok Dennis de stand toch weer gelijk naar 4-4. In de laatste leg was het echter toch weer Cor die de trom roerde en daarmee de leg en de toernooizege naar zich toetrok.

In de verliezerronde waren het Ronald Visser en Ad Kromeich die de dienst uitmaakten. Nadat zij in de halve finale Erik Schouten en Hillebrandt v. Dreumel hadden uitgeschakeld mochten zij gaan uitmaken wie de kleine finale op zijn naam zou schrijven. Het was uiteindelijk Ronald die hierin met 4-2 aan het langste eind trok zodat Ad als nummer twee verliezerronde terug mocht keren naar Dordrecht.

Bij de dames wisten er drie gelijktijdig te eindigen in de winnaarsronde zodat er een beslissende leg nodig was. Het was Dushi Wouters die deze op haar naam schreef en die daarmee de bon van Sonny's Darts binnenhaalde.
Het zag er nog even naar uit dat voor de hoogste finish bij de dames het bekende "40 kan genoeg zijn" op zou gaan maar daar stak Liza Burggraaf toch een stokje voor, zij liet een 72 finish noteren en dat bleek hoog genoeg voor de dames. Bij de heren was de 161 van Dennis de Winter ditmaal de hoogste uitworp van de dag.

Het volgende toernooi van de Havenzichtranking 2010 zal op zondag 7 maart plaatsvinden en ook dan kan men zich weer tot 12.45 uur ter plaatste in café "van ouds" Havenzicht inschrijven.

Commentaar
Zoeken
deviezeman   |Registered |2010-02-09 15:45:51
chiel vond het schrijven niet het ergste,dat ie een uur lang niks te drinken had was een groter
probleem
The Flying Postman   |Registered |2010-02-08 16:21:05
avatar 3-0? zal dan wel tegen een dame zijn geweest die jou een plezier wilde doen Jan.

En ja, 71
is ook hoger als 40 net als 56.
dartmams  - finish   |Registered |2010-02-08 14:45:08
avatar 71 is toch hoger als 40 of ben ik in de war
dafxf   |Registered |2010-02-08 10:50:21
haha dat val me weer tegen jaap ik begin ook met een 3-0 zege maar ik ben natuurlijk het
vermelden niet waard ik onthou dat wel weer dat snap je toch wel ik kan het ook niet helpen dat jij
in de verliezers ronde zat hahaha
Alleen geregistreerde gebruikers mogen commentaar plaatsen!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
toor_400.jpg
poster.jpg

Wie is online:

We hebben 136 gasten en 1 lid online
  • atoeteleur