Zaterdag 11 februari - 8chthuizen ranking - Inschrijven tot 19.45 uur in vv FIOS te Achthuizen
Zondag 12 februari - Havenzicht ranking 2012 - Inschrijven tot 12.45 uur in café Havenzicht te Ridderkerk
Zondag 12 februari
- Peppie&Kokkie Ranking - Inschrijven tot 13.00 uur in de New Dutch te Ridderkerk
Vrijdag 17 februari - Dikke Maatjes ranking - Inschrijven tot 20.15 uur in café Dikke Maatjes te Groot-Ammers
woensdag, 08 februari 2012
Arjan Brussaard slaat dubbelslag in Sheggy`s Place
zondag, 05 september 2010 21:50   
brussaard_samanthaAfgelopen woensdag 1 september was het tijd voor het vijftiende toernooi van de Sheggy's Trophy 2010. 30 deelnemers wisten weer de weg te vinden naar Sheggy's Place te Oud-Beijerland. Eerst nog een huishoudelijk bericht. Het eindtoernooi begint op vrijdagavond 10 september 20.00 uur. Zoals eerder gezegd plaatsen de beste 16 zich hiervoor. Ook de nummer 17, in verband met de vakantie van Nico Vermeulen. De nummer 17 op dit moment, GertJan Resoort, heeft naar verluid te weinig deelnames op zijn naam staan. Dit betekent dat de nummer 18 van dit moment zich dan plaatst voor het eindtoernooi. Later meer duidelijkheid hierover. De opzet van het eindtoernooi is als volgt: 2 poules van 8. 1 poule met even nummers en 1 poule met oneven nummers.

Dus men kan nu al ongeveer zien in welke poule men terecht komt. Men speelt dan 7 partijen in een best of 3 legs. De beste 4 van de poule plaatsen zich voor de knockoutfase.

Dan terug naar het vijftiende toernooi. 30 deelnemers dus waaronder geen Nico Vermeulen en geen GertJan Resoort. Het vijftiende toernooi word in dit verslag weer verslagen vanaf de laatste 8.

De eerste partij in de kwartfinale ging tussen Arjan Brussaard en Jan Hokke. De eerste leg ging gelijk op en Jan zette deze leg keurig weg op de dubbel. Arjan stond op 90 en wist deze ook te finishen ( S20 S20 B ) en kwam dus met een mooie finish op 1-0. Hij startte de tweede leg meteen met 180 en Jan was gezien. Arjan gaf de voorsprong niet meer weg en won zo met 2-0. De tweede partij was een broedermoord. Remco Schilperoord versus Justin Schilperoord. Deze partij ging ook gelijk op maar het was Remco die in de laatste leg liet zien wie deze keer de betere was van de twee. Remco won met 2-1 en plaatste zich dus als tweede voor de halve finale. De derde partij ging tussen Mitchell Krijger en Ed Groenenberg. Mitchell die bij de laatste 16 in een hele mooie partij Ronald Snaauw wist te verslaan met 2-1 had nu zeer veel moeite zijn tripples te vinden. Ed daarentegen gooide een strakke partij en won ook met 2-0.
De laatste kwartfinale ging tussen Michel van Roon en Hugo Bongers. Hugo won deze partij met 2-0. Michel heeft volgende week nog kans om zijn zevende zege binnen te halen zullen we maar zeggen. Voor Hugo zat het er nog steeds in om zijn eerste finale te behalen.

De eerste halve finale ging tussen Hugo Bongers en Arjan Brussaard. Hugo startte zeer voortvarend en kwam verdiend op 1-0. Arjan maakte vervolgens 1-1. Hugo gooide een redelijke derde leg maar wist deze niet te finishen en zo maakte Arjan er 2-1 van. De laatste leg was Hugo niet meer in staat terug te komen en zo won Arjan met 3-1 en plaatste hij zich voor zijn zoveelste finale in Sheggy's. De andere halve finale ging tussen Remco Schilperoord en Ed Groenenberg. Dit zou een zeer spannende partij worden waarin Remco aan het langste eind trok. 3-2 voor Remco en zijn eerste finale tijdens de Sheggy's Trophy 2010. Ook speelde hij zich nog steviger in de top 16 en lijkt hem het eindtoernooi niet meer te ontgaan.

De strijd om de derde plek werd een Spuipartijtje. Hugo Bongers tegen Ed Groenenberg. Beiden maakten er een leuke spannende pot van die in het voordeel van Hugo met 3-2 werd beslist.

Dan de finale. Remco Schilperoord tegen Arjan Brussaard. Deze finale was redelijk eenzijdig. Remco kreeg slechts 1 leg van Arjan en dus ging de overwinning met 4-1 naar Arjan Brussaard. Tevens is Arjan nu alleen koploper op de ranking. Hij behaalde dit toernooi 150 punten en Ronald Snaauw 105 punten dus dat betekent dat hij een voorsprong verdedigt van 45 punten het laatste toernooi. De eindzege op de ranking lijkt hem dus niet meer te kunnen ontgaan.

De meeste 180 ers werden gegooid door Arjan Brussaard en Jan Hokke. Beiden wisten 2 keer het maximum te raken. De hoogste finish viel deze avond een beetje tegen. 105 en die werd gedeeld door Justin Schilperoord en Marco Adriaanse.

De top 20 van de ranking:
1. Arjan Brussaard 1460 punten
2. Ronald Snaauw 1415 punten
3. Jan Hokke 1365 punten
4. Mitchell Krijger 1295 punten
5. Ruben Schilperoord 1200 punten
6. Nico Vermeulen 1190 punten
7. Kees Schipper 1170 punten
8. Michel van Roon 1165 punten
9. Hugo Bongers 1095 punten
10. Ed Groenenberg 1000 punten
11. Justin Schilperoord 985 punten
12. Jermaine Krijger 915 punten
13. Roy Moerenhout 905 punten
14. Patrick Lips 875 punten
15. Remco Schilperoord 855 punten
16. Nico de Wit 840 punten
17. GertJan Resoort 785 punten
18. Marcel Koolmees 700 punten
19. Harm Leusink 675 punten
20. Sander van Oostenbrugge 650 punten
Commentaar
Zoeken
Alleen geregistreerde gebruikers mogen commentaar plaatsen!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Wie is online:

We hebben 1571 gasten en 1 lid online
  • dafxf